24 Eylül 2022, 15:46
Mehmet Akif
Yönetici

3. Sınıf Hayat Bilgisi 47-50. Sayfa Cevapları Dizin Yayınları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 47-50. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık

Anneannem Ve Dedem Çocukken Cevapları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Dizin Yayıncılık Sayfa 47 Cevapları

Aile büyüklerinizin çocukluk fotoğraflarını gördünüz mü? Bu fotoğraflarda neler dikkatinizi çekti?

Cevap: Aile büyüklerimin resimleri gördüm siyah beyaz fotoğraflardı. Aile büyüklerimin fotoğraflarını görünce onların nasıl bir çocukluk geçirdiklerini hayal ettim.


3. Sınıf Hayat Bilgisi Dizin Yayıncılık Sayfa 50 CevaplarıETKİNLİK YAPIYORUM

Cevap:

3. sınıf hayat bilgisi 50. sayfa cevaplarıAile büyüklerinizin çocukluk dönemlerinin özellikleri ile sizin çocukluk döneminizin özelliklerini karşılaştırdığınızda neler dikkatinizi çekiyor? Anlatınız

Cevap: Aile büyüklerimin çocukluk dönemlerinde teknoloji gelişmediği için cep telefonu ve Bilgisayar yoktu. Çamaşır ve bulaşık makinesi yoktu. Bu nedenle bir çok işi kendileri yapıyordu. İletişim ve bilgi akışı da kısıtlı oluyordu.

Bizim çocukluk dönemimizde teknoloji daha gelişmiş olduğundan hayatımız daha kolay oluyor. Cep telefonları sayesinde istediğimiz kişi ile çabucak iletişim kuruyoruz. Çamaşırımızı, bulaşıklarımızı ve bir çok işimizi de makineler sayesinde daha kolay bitiriyoruz. Bilgisayar sayesinde de bir çok bilgiye daha çabuk ulaşıyoruz.


Ders Ve Çalışma Kitabı Cevapları3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Dizin Yayınları 47-50. Sayfa Cevapları ile ilgili fikir, düşünce ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından yazabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medyada paylaşım yapıp bize katkı verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 3. Sınıf Hayat Bilgisi 43-44-45. Sayfa Cevapları Dizin Yayınları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Yasal Uyarı
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.