12 Ekim 2021, 07:58
murat
Yönetici

3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları 26-27-28. Sayfa Cevapları3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları Ders Kitabı 1. Ünite Okulumuzda Hayat “Okulumdaki Yardımlaşma Etkinliklerine Katılırım” Metni Sayfa 26, 27, 28 Etkinlik Cevapları

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi 26. Sayfa Cevapları

1. Okulunuzda, hangi sosyal etkinlikler yapılmaktadır?

Cevap: Bazı zamanlar kıyafet toplama ve fakir öğrencilere başka illerde ve köydeki çocuklara göndermek gibi faaliyetler yapılmaktadır.

2. Siz, okulunuzdaki hangi etkinliklere katılıyorsunuz?Cevap: Ben elimden geldiği kadar tüm etkinliklere katılıyorum. Özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrenciler için yapılan yardımlara katılıyorum.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi 28. Sayfa Cevapları

Okulunuzda, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayla ilgili hangi çalışmalara katıldınız? Okulunuzda, başka hangi sosyal konularda yardımlaşma ve dayanışma çalışmaları yapılmasını istersiniz? Söyleyiniz.

Cevap: Ben maddi durumu iyi olmayan öğrenciler için yapılan yardımlaşma ve dayanışmalara katılmaktayım. Ben kütüphanesi olmayan köy okullarına kitap göndermek ve orada bir kütüphane oluşturulmasını isterdim.

Bir önceki yazımız olan 3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları 24-25. Sayfa Cevapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.zvr
BU İÇERİĞİ EMOJİYLE DEĞERLENDİR
HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Yasal Uyarı
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.