Cevap Yaz
11 Ocak 2021, 14:47
Mehmet Akif
Yönetici

Forum Kitabı İle İlgili BilgiForum Kitabı Sitesi  İle İlgili Bilgi

 

www.Forumkitabi.com web sitesi 31 Ocak 2019 Tarihinde kurulmuş olup tek  amacı öğrencilerin sevgili öğretmenlerinin verdiği ödevleri yaptıktan sonra kontrol etmesi amacı ile kurulmuş bir web sitesidir.

www.Forumkitabi.com Bilgili ve deneyimli yazarları ile en doğru ve kaliteli bilgileri ziyaretçilerine aktaran ve işini severek yapan bir ekipten meydana gelmektedir. Anlaşılır, düzenli ve kaliteli yazı içerikleri ile öğrencilerin, kurulduğu tarihten bu güne vazgeçilmez bir uğrak noktası olmuş ve olmaya devam etmektedir.Site içeriği genel olarak ilk öğretim ve orta öğretimde okuyan öğrencilere hitap etmektedir. Bu yüzden Ders  ve Çalışma kitapları cevapları  Sitemizde ağırlıklı olarak yer almaktadır.

Kısa süre içerisinde bilinen ve ziyaretçilerinin her zaman tercih emiş olduğu www.Forumkitabi.com web sitemiz her geçen  gün gelişmekte ve öğrencileri ile daha büyük bir aile olmaya devam etmektedir. Sizlere her gün hizmet veren sitemiz için içeriklere güzel yorumlar ve yıldız verebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Öğretici metinler nelerdir özellikleri nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Cevap Yaz
DirilişYasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.