Cevap Yaz
03 Şubat 2020, 19:13
Mehmet Akif
Yönetici

Organ Bağışının önemi ile ilgili kompozisyonOrgan Bağışı Can Kurtarırİnsanlar hayatları boyunca çeşitli planlar yapar ve bu planları gerçekleştirmek için uğraşırlar. Normal şartlarda devam eden hayatların sağlık sorunları nedeni ile sekteye uğraması pek planlanmayan bir durumdur.
Organ bağışı yapmak insanlara can vermek demektir. Hepimizin bir gün organa ihtiyacımız olabileceğini unutmamak gerekir. İnsanoğlunun başına ne zaman nerede ne geleceğini bilemeyiz. Organ bekleyen bir çok insan var.Bu insanların hayatı bağış yapacak olan insanlara bağlıdır. Bir insana can verebilmek dünyanın en güzel ve mutlu edici olayıdır. Biz öldükten sonra başka insanlara kendimizden vereceğimiz bir organ aslında bizim yaşamaya devam ettiğimiz anlamındadır.
Organ bağışı yapmak insanlık görevidir. Organ bağışı ile başka insanların yaşama bağlanması düşüncesi bile organ bağışını önemli kılmaktadır. Hepimiz organ bağışında bulunmalıyız.Bir önceki yazımız olan Kitapsız yaşamak; kör, sağır ve dilsiz yaşamaktır sözünün açıklaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Cevap Yaz
DirilişYasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.