Cevap Yaz
24 Ocak 2020, 19:35
murat
Yönetici

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 100. Sayfa Cevapları Koza Yayınları4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Sayfa 100

9. Etkinlik: Ulusal Egemenlik

Büyük Millet Meclisinin açılışının ulusal egemenliğimiz açısından önemini, ders kitabındaki anlatımları ve ön bilgilerinizi kullanarak kısaca açıklayınız.

– Büyük millet meclisi ulusal egemenliğin temsil edildiği yerdir.İnsanların oy vererek seçtikleri temsilcileri meclise giderek halk adına hizmetlerde bulunurlar.10. Etkinlik: Davet Mektubu
23 Nisan etkinlikleri için yabancı ülkedeki bir öğrenciye davet mektubu yazmanız gerekiyor. Bu mektupta yaşınızı, okulunuzu, hobilerinizi ve arkadaşlarınızı anlatabilirsiniz. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının öneminden, Atatürk’ün yaptığı çalışmalardan söz edebilirsiniz. Davet mektubunuzu aşağıya yazınız.
– Sevgili Mary, seni ülkemizde kutlanmakta olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına davet ediyorum.Bu bayram 23 nisanda kutlanmaktadır.Ülkemizin kurucusu olan Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmiştir.Bu bayram sadece bizim ülkemizin çocukları için değil tüm dünya çocukları içindir.Seni de bu bayramda ülkemizde ağırlamaktan onur duyarım teşekkür ederim.Bir önceki yazımız olan 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 99. Sayfa Cevapları Koza Yayınları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

28 Nisan 2017, 20:30

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 2670

Güzel ama biraz daha uzun olabilirdi.☺☺

09 Mayıs 2017, 20:36

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 2670

Çokkkkk güzelllll??????

??

10 Mayıs 2017, 00:46

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 2670

Çok güzel ben 4. Sınıfım buraya bayıldım 99 . Sayfa varmı diye bakılan muzzam burası ya muazzam

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Cevap Yaz
DirilişYasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.