Cevap Yaz
05 Şubat 2020, 08:02
murat
Yönetici

6. Sınıf Evren Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 107. Sayfa cevapları6. Sınıf Evren Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Sayfa 107

DERGİLERLE BAŞ BAŞA

Bilim ve Çocuk dergisinden veya bilim ve teknolojiyle ilgili diğer dergilerden bir tane edininiz. Daha sonra aşağıdaki çalışmayı tamamlayınız.

Derginin ismi: Bilim ve Teknik

Ait olduğu ay/yıl: Şubat 2017

Sayı: 591

Dergide en çok ilgimi çeken yazının başlığı: Robotlar ve yapay zeka

Bu yazının özetiSizler sabahtan akşama kadar çalışıp eve ekmek götürme telaşındayken, bir yerlerde yapay zeka yaptığınız işin inceliklerini öğrenmekle meşgul. Hazır olduklarında şu an yaptığınız işi sizden çok daha iyi ve hızlı yapabildikleri iddiasıyla karşınıza dikilecekler.

Bazıları bunun bir felaket senaryosunun başlangıcı olduğu görüşünde, bazıları ise insanlığı daha güzel bir geleceğe taşıyacağını düşünüyor.

Bu dergide hangi konuyla ilgili bir yazı görmek isterdiniz?
Mısır Piramitlerinin gizemini açıklayan bilimsel bir yazı.

Aşağıda öyle bir teknolojik üründen bahsedin ki hem bu dergide yayımlansın hem de başkaları sizin ürününüzü geliştirebilsin.

Mouselerden kopyalama yapıldığı zaman bu mousenin başka bilgisayarda yapıştırma özelliği olmasını isterdim ve yayınlanmasını isterdi.Bir önceki yazımız olan 6. Sınıf Evren yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 100. Sayfa Cevapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Cevap Yaz
DirilişYasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.