Cevap Yaz
19 Ocak 2020, 10:17
murat
Yönetici

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 81. Sayfa cevapları Ekoyay Yayınları7. Sınıf Ekoyay Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 81. Sayfa cevapları

İŞ İLANI

Pazarlamacılara ve mühendise ihtiyaç duyan bir işveren nasıl ilan vermelidir? Aşağıdaki kutucuklara bu mesleklerle ilgili iş ilanları hazırlayınız.
PAZARLAMACIŞirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere parlama elemanları alınacaktır.Kendine güvenen, iletişim gücü yüksek,en az lise mezunu, seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, 25-40 yaş arası, bay ve bayan elemanlar alınacaktır.Başvurular şahsen yapılacaktır.

MÜHENDİS

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere makine ve inşaat mühendisleri alınacaktır.En az 5 yıl iş deneyimi olan seyahat engeli olmayan, gerektiğinde yurt dışında da çalışabilecek olan mühendisler alınacaktır.Dolgun ücretli ve araç tahsisi yapılacaktır. İlgilenenlerin şirketimize şahsen başvurmaları gerekmektedir.Bir önceki yazımız olan 7. Sınıf Ekoyay Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 63. Sayfa Cevapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

10 Mayıs 2017, 20:32

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 2669

teşekkürler çok işime yaradı

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Cevap Yaz
DirilişYasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.