27 Ocak 2020, 11:08
Mehmet Akif
Yönetici

Çanakkale Şehitlerine Mektup


Şehitlerimize;

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş, şehit olmuş, bizleri vatansız bırakmamış, al bayrağımızı gönderden indirmemiş değerli insanlar! Sizleri yad ettiğimiz bu günlerde sizleri rahmetle ve minnetle anıyoruz.
Sizler ırkı, mezhebi, ne olursa olsun vatan bilinci ile ülkemizi savunmuş, tek yürek olmuş,ve bu uğurda canlarınızı vermişsiniz. Bugün bizler bu güzel vatanda yaşıyor ve varsak bunu siz kahraman şehitlerimize borçluyuz. Sizlerin hakkını asla ödeyemeyiz. Fakat bizlerin yapabileceği şeyler sizlerin emanetinize sahip çıkmak ve sizin ruhunuzun eziyet çekmemesi için daha çok çalışıp güçlü bir ülke olmaktır. Biliyoruz ki, şehitler asla ölü değildir. Bizim gözümüzde de sizler ölü değilsiniz. Bizleri mutlaka bir yerlerden izlediğinizi düşünerek hareket ediyoruz.
Değerli şehitlerimiz rahat uyuyun. Ülkemiz güçlü ve her geçen gün daha da güçlenmektedir. Sizlerin aziz hatırası bizlerin elindedir. Sizler sadece Çanakkale geçilmez demediniz; sizler bu vatan geçilmez ve asla düşman elinde olmaz dediniz. Sizin dedikleriniz, bizim dediklerimizdir.
Ruhunuz şad olsun.

Bir önceki yazımız olan Tarlada İzi Olmayanın Harmanda Yüzü Olmaz Kompozisyon Örneği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


04 Mart 2022, 19:36

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 3725

Çanakkale şehitleri sayesinde bugün ülkemiz özgür ve bağımsız

05 Mart 2023, 13:31

Abone
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 3725

Çok çok çok teşekkürler tam olarak vatanımızı anlamışsınız teşekkür ederimmm

HIZLI CEVAP YAZ

Yazıyla İlgili Fikirleriniz:

Yasal Uyarı
DMCA.com Protection Status
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.